Sądowy dresscode – ciąg dalszy kampanii promocyjnej z udziałem influencerów

Ruszyła kolejna odsłona kampanii #szukajradcy z udziałem czołowych polskich influencerów. Tym razem o zawodzie radcy prawnego oraz sądowym dresscode – mówi Dawid Tymiński, jeden z założycieli Dandycore, popularnego w sieci kanału o modzie męskiej i klasycznej elegancji. 

Celem kampanii jest dotarcie z informacjami o zawodzie radcy prawnego i wyszukiwarce szukajradcy.pl do jak najszerszej i zróżnicowanej grupy odbiorców. Krajowa Izba Radców Prawnych jako pierwszy samorząd prawniczy w Polsce, zaangażowała do tego celu czołowych polskich influencerów i twórców internetowych.

Pierwsza odsłona tej kampanii miała miejsce w Dniu Radcy Prawnego, 6 lipca. To wtedy na Facebooku Beaty Boruckiej czyli Mądrej Babci (blisko 400 000 obserwujących) ukazała się rozmowa video z radcą prawnym – promująca stronę szukajradcy.pl

Dandycore, to kolektyw twórców zajmujących się tematyka mody męskiej. Video, które zostało zrealizowane w ramach kampanii Krajowej Izby Radców Prawnych koncentruje się m.in. wokół odpowiedniego stroju do udziału w rozprawie sądowej. W materiałach pojawiły się też informacje o tym, dlaczego warto skorzystać z pomocy radcy prawnego – i gdzie go szukać.

Każda rozprawa jest jak rozgrywka szachów – warto przewidywać ruchy przeciwnika, mieć odpowiednią strategię i być przygotowanym najlepiej, jak to tylko możliwe. Z wizerunkiem na salę sądową dla oskarżonego czy świadka pomożemy Ci w dalszej części tego wpisu. 

Po profesjonalną pomoc prawną, w tym i występowanie w Twoim imieniu w sądzie, udaj się do radców prawnych, których łatwo rozpoznasz po todze z niebieskim żabotem. Niebieski jest jednym z kolorów bazowych dla męskiego stylu, dlatego jest tak uniwersalny. A radcowie prawni mogą prowadzić sprawy zarówno cywilne, karne jak i z zakresu prawa administracyjnego – czytamy na stronie dandycore.pl.

Nagranie video można obejrzeć na kanale YouTube Dandycore.

Materiał ukazał się także na stronie WWW oraz profilu Instagram Dandycore.

Zobacz także